Newsy


Emocji nie brakowało.
23.04.2018; 15:01; Leon skomentuj | komentarze ()
Obrazek
Sparta II Lubliniec - Pokój Sadów 2-2 (2-1)
0-1 Arkadiusz Serwatka 2'
1-1 Dawid Budzik 5'
2-1 Adam Popanda 35'
2-2 Damian Michna 59'

Pokój: Ł.Ligendza (70' K.Seiffert) - J.Thomalla (46' P.Janik), Sz.Cichoń, M.Cichoń, P.Śledziona, A.Jelonek (80' J.Wójcik), M.Cieślik, Sz.Kaczmarek (89' A.Wodara), P.Borosz, A.Serwatka, D.Michna

Dużo emocji i dramaturgii dostarczył kibicom niedzielny mecz obu drużyn. Już w 2' świetnym uderzeniem z pola karnego popisał się Arek Serwatka i objęliśmy prowadzenie. Długo jednak nim się nie cieszyliśmy, bowiem w 5' Dawid Budzik doprowadził do remisu. Później obie drużyny dążyły do zdobycia kolejnych bramek. Mieliśmy świetne okazje, jednak to Sparta w 35' za sprawą Adama Popandy objęła prowadzenie.
Po zmianie stron Pokój szybko ma dwie okazje Arka Serwatki, niestety nie wykorzystane. W 59' Damian Michna doprowadza do wyrównania. Pokój poczuł, że może wywieść komplet punktów i jeszcze bardziej zaatakował. Od 62' musieliśmy sobie radzić w 10-tkę po 2 żółtej kartce dla Mateusza Cichonia. Sparta próbowała atakować, lecz Pokój mądrze się bronił. W 85' Damian Michna z kilku metrów nie trafił w piłkę i mogło się to szybko zemścić, gdyż w 88' Dariusz Sojka z 18m po rykoszecie trafił w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry mieliśmy piłkę meczową, jednak Jacek Wójcik zamiast strzelać, próbował dogrywać piłkę do Damiana Michny a wszystko wyjaśnił Mateusz Saflik, który przejął piłkę.


Shoutbox
Sponsorzy
Statystyki