Newsy


Nareszcie wygrana u siebie
10.09.2017; 17:54; Leon skomentuj | komentarze ()
Obrazek
Pokój Sadów - Sparta Tworóg 5-2 (1-0)

1-0 D.Michna 17'
1-1 M.Karkocha 68'
2-1 J.Wójcik (głową) 75'
2-2 D.Zuber 76'
3-2 M.Janik 76'
4-2 M.Janik 77'
5-2 D.Michna 79'


Pokój: Ł.Ligendza - M.Sabaliński (70' M.Janik), M.Pepliński, Sz. Cichoń, J.Thomalla, P.Janik, M.Cichoń, M.Cieślik (80' P.Brol), J.Wójcik, D.Michna, A.Serwatka

To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Cieszymy się ze zdobyczy punktowej, wygrała drużyna która w końcówce pokazała charakter. Goście pokazali się z dobrej strony i mogli bardzo szybko objąć prowadzenie, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce naszej bramki. Pokój budził się z minuty na minutę i w końcu po strzale D.Michny objął prowadzenie. Do przerwy obyło się bez kolejnych bramek.
Po zmianie stron Sparta atakowała, lecz długo nie potrafiła nic zrobić. W 68' Sparta doprowadza do remisu. Po paru minutach po rzucie rożnym do bramki głową trafia J.Wójcik i obejmujemy prowadzenie. Niestety chwilę później goście doprowadzają do remisu. Pokój jednak nie zamierzał oddawać punktów rywalowi i w przeciągu paru minut rozstrzygnął losy spotkania na swoją korzyść. Dwukrotnie doskonałe podania A.Serwatki sfinalizował M.Janik. a swoje dołożył D.Michna ustalając wynik spotknia.


Shoutbox
Sponsorzy
Statystyki