16.07.2017; 09:41; Leon skomentuj | komentarze ()
Ruch Kochanowice - Pokój Sadów 2-3 (2-2)

2-2 M.Kosa 30'

2-3 D.Michna (rzut karny) 49'

Pokój: M.Pietrzak - Sz.Cichoń, M.Pepliński, K.Greupner, J.Thomalla, A.Wodara, P.Borosz, M.Cieślik, W.Berenda, D.Pach, D.Michna

Ponadto grali: P.Janik, P.Brol

W pierwszym sparingu gracze Pokoju pokonali na wyjeździe Ruch Kochanowice. Pokój doskonale wszedł w mecz i po niespełna 10 minutach prowadził 2-0. Jednak jedyny błąd w tym sparingu popełnił bramkarz Sadowa, dzięki któremu Ruch uzyskał kontaktową bramkę. Później nasi gracze mieli 2 świetne okazje, lecz bez efektu. Za to gospodarze zaliczyli słupek oraz jedną niezłą sytuację do uzyskania bramki. W końcu Ruch doprowadził do wyrównania po błędzie defensywy Sadowa.
II połowa to wyrównana walka o zwycięstwo. Mamy drugi rzut karny w tym sparingu, 2 po faulu na Wojtku Bernedzie i drugi kapitalnie wykorzystany przez Damiana Michnę.
Ruch atakuje i ma poprzeczkę po jednej z akcji, lecz wcześniej Pokój po szybkiej kontrze ma doskonałą sytuację, jednak P.Brol z bliska nie trafia do pustej bramki. Sparing na duży plus dla naszej drużyny, która zagrała w bardzo eksperymentalnym zestawieniu.